TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Dussmann

  • Bieruń, śląskie
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTUMiejsce pracy: Bieruń (śląskie)
Numer referencyjny: jobs.plTwoje zadania:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu produkcyjnego
  • Realizacja planowanych prac przeglądowych
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Raportowanie prac serwisowych
  • Drobne prace naprawcze i montażowe
  • Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych
Oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie logistycznym/biurowym)
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1
  • Znajomości Word i Excel
  • Prawa jazdy kat. B
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku 6-22
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Jobs.pl