Operátor CNC strojů (až 270 Kč/hod)

Markmont s.r.o

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • 250,00 - 270,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Nabídka: práci na HPP ve stabilním podnikumožnost kariérního růstu a zálohmožnost ubytování v blízkosti pracoviště3 směnný provoz, volné víkendy5 týdnů dovolenéMzda - až 250 - 270 Kč/hod (dle pracovního zařazení)
Popis pozice: obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástíobsluha brusekmožnost zaučení absolventů strojírenských oborůpráce s výkresovou dokumentacízákladní údržba strojů
Požadavky: SOU strojního zaměřenípraxe ve strojním oborunebo zkušenost při obsluze klasických soustruhůochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Poznámka: V případě zájmu volejte na tel.: 608 660 172, nebo pište na e-mail: prace@markmont.eu

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor CNC strojů (až 270 Kč/hod)

    Markmont s.r.o

    • Žďár nad Sázavou, Vysočina
    • 250,00 - 270,00 Kč za hodinu
    Požadavky SOU strojního zaměření praxe ve strojním oboru nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů ochotu pracovat ve 3 směnném provozu Náplň práce obsluha CNC ob…
    • Před 18 dny
  • Operátor CNC strojů (až 270 Kč/hod) + náborový příspěvek

    Markmont, s.r.o.

    • Žďár nad Sázavou, Vysočina
    • 230,00 - 270,00 Kč za hodinu
    O nás Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů nebo klasických soustruhů či brusek. Náplň práce: obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení …
    • Před 18 dny