Pracownik produkcji

Gi Group

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
14603Zadania:
  • praca polegająca na zgrzewaniu worków z przyprawami oraz przenoszenie ich na linię produkcyjną,
  • utrzymanie czystości na miejscu pracy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawność fizyczna,
  • posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 4500 brutto oraz premia miesięczna do 800 zł brutto,
  • pomoc i dofinansowanie w uzyskaniu uprawnień UDT,
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Jobdesk.pl