Autószerelő

Auto Bácsics Team

  • Szigethalom, Pest
  • 600.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Személy és kis tgk átvizsgálása, javítása, karbantartása A javítások szakszerű, gyári utasítási szerinti elvégzése. Önálló munkavégzésB kategóriás jogosítványAlkatrész ismeret 2-5 év szakmai tapasztalat 8 Órás BEJELENTETT FIX MUNKALAHETŐSÉGKiemelkedő fizetès nettó.600.000 FtFizetett szabadságFizetett TúlóraFolyamatos fejlődési lehetőség

Profession

Hasonló állások

  • Autószerelő

    Volánbusz

    Munkakör megnevezése: Autószerelő Munkavégzés vármegyéje: Pest Munkavégzés helye: Szigethalom Autószerelő A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási telep…
    • 24 napja
    • Gyors jelentkezés

    Volánbusz

    az autóbuszok műszaki állapotának ellenőrzése; a hibák felismerését követően a hibás alkatrészek javítása; műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások elvégzése. rendel…
    • 2 napja

    Doboz- és Acélszerkezet

    • Szigetszentmiklós, Pest
    • 600.000-720.000 Ft/hó
    Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező acélszerkezet-gyártó vállalkozás autószerelőt keres a saját üzemeltetésében lévő gépjárműveinek karbantartására, szervizelésére. A flotta…
    • 7 napja