Finanční účetní

Adecco

  • Plzeň, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
LokalitaPlzeňský krajPoziceSpecialistDatum2024-04-18OborFinance and AccountingFinanční účetníDo příjemného prostředí menší výrobní společnosti se sídlem v lokalitě Plzeň-jih (15 km z Plzně) hledáme vhodného kandidáta na pozici finanční účetní.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Vedení účetnictví společnosti (včetně evidence a účtování majetku)
  • Odpovědnost za měsíční, roční závěrky
  • Zpracování daňových přiznání
  • Účtování mezd, interních dokladů
  • Správa datové schránky
  • Pravidelný reporting, zpracování statistických výkazů
  • Účtování bankovních výpisů, kontrola a provádění plateb
  • Podpora při finančních auditech
  • Správa pojistných a obchodních smluv
POŽADAVKY:
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxe v oblasti finančního účetnictví min. 5 let
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost, proaktivní přístup
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Zkušenost z prostřední nadnárodní firmy výhodou
NABÍZÍME:
  • Uplatnění v menší výrobní společnosti s rodinným duchem
  • Příjemné čisté pracovní prostředí
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost HO
  • Další vzdělávání - kurzy, školení
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 983

Adecco