Operator maszyn

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

  • Wodzisław Śląski, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Operator maszynTwój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola wizualna wyprodukowanych elementów.
Nasze wymagania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej i zdolności manualne.
To oferujemy
  • stawka do 5000 zł/brutto,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji.

Gowork