Logistics Operator - pracownik magazynowy - 1 zmiana

Randstad

  • Żary, lubuskie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Pracuj jako logistics operator - bez doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
Wolne weekendy i darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska i Jasienia.
Aplikuj teraz !Miejsce pracy: ŻaryLogistics Operator - pracownik magazynowy - 1 zmiana Nr ref.: 229/5/2024/PG/jobs.pl Żary (lubuskie)Oferujemy
  • Umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia),
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (07:50 - 15:50),
  • Premię za frekwencję,
  • Darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska, Jasienia,
  • Pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie,
  • Szkolenie wprowadzające i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta.
Zadania
  • Przyjmowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi procedurami i ustaleniami z klientem,
  • Rozpakowywanie urządzeń i przyjmowanie w systemie informatycznym,
  • Pakowanie urządzeń zgodnie z wymaganiami i instrukcjami,
  • Realizacja wysyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami i ustaleniami z klientem,
  • Pozostałe prace magazynowe,
  • Praca na komputerze w zintegrowanym systemie informatycznym.
Oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy,
  • Gotowości do pracy na jedną zmianę (07:50-15:50)
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl