Commercial Project Manager (m/k)

Trenkwalder Group

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Zakres zadań:
  • udział w prowadzeniu projektu od strony finansowej,
  • analiza i kontrola ryzyka w projekcie, w tym analiza ryzyka kursowego projektu,
  • sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu projektu,
  • przygotowywanie materiałów finansowych dla audytorów,
  • kontrola przepływów finansowych w projekcie, w tym monitorowanie należności, zobowiązań, rezerw,
  • współpraca z zespołem i wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie operacyjnej kontroli biznesu,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów prawnopodatkowych obowiązujących lokalnie w kraju oraz w koncernie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: finanse, księgowość lub kierunki pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 1-3 lata,
  • mile widziana wiedza lub doświadczenie w zakresie kontrolingu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym w dużej organizacji,
  • wysoki poziom kultury osobistej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa,
  • premię - 10% rocznego wynagrodzenia,
  • rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.