Operátor výroby- Dolný Kubín

SGP- Sorting Group s.r.o. - Zilinax

  • Dolný Kubín, Žilinský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 27 dňami
SGP- Sorting Group s.r.o. - ŽilinaDlhodobá brigádaVčera 13:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - pomocné práce vo výrobe, lisovni, lakovni na základe pokynov nadriadeného pracovníka- možnosť pracovať na 3 alebo 4zmennej prevádzke, (4 zmenná prevádzka = 12hod pracovný čas, nepretržitá prevádzka 2dni ranná, 2dni voľno, 2dni nočná, 2 dni voľno)- montáž plastových komponentov- označovanie a balenie vybraných kusov- vizuálna kontrola kvality jednotlivých kusov- práca vhodná pre ženy i mužov Ponúkaný plat: Od 6.20 - do 8.20 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatok aj pre SZČOTermín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - živnost:denná zmena: 8,2€/hod-DOVP:denná zmena: 6,2€/hod brutto- zákonné príplatky aj pre živnostníkov- dlhodobá spolupráca- služby koordinátora- obhliadka pracoviska pred nástupom- rýchle zaškolenie na pracoviskuInformácie pre uchádzača: Vopred ďakujeme za Váš záujem. Po prehodnotení všetkých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor a obhliadku pracoviska.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitouĎalšie požiadavky na kandidáta:zodpovednosť, samostatnosť, chuť pracovaťSGP- Sorting Group s.r.o. - ŽilinaxStručná charakteristika spoločnosti: Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Operátor výroby

    • Dolný Kubín, Žilinský kraj
    Náplň práce: obsluha strojov v drevospracujúcej výrobe, ukladanie lamely na palety, ukladanie lamely do stroja, triedenie lamely, Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopraco…
    • Pred 21 dňami
  • Strojárenský pracovník

    Gi Group

    • Dolný Kubín, Žilinský kraj
    • 5,24 € za hodinu
    2024-03-04 Popis Práce: - základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe ložísk a puzdier - povrchové úpravy - meranie základnými meradlami - práca pri k…
    • Pred 2 mesiacmi