Praktické sestry

Alzheimer home Zatisi z.u.

  • Český Těšín, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Co vás čeká?
- Poskytování ošetřovatelské péče
- Monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta
- Dohled nad výkonem práce pečovatelů
- 12 hod. pracovní doba ve směnném provozu (denní a noční směny)Co je k tomu potřeba?
- Ukončené odborné vzdělání
- Trpělivý a vstřícný přístup
- Spolehlivost
- Znalost práce na PC výhodou
- BezúhonnostProč do toho jít snámi
- Pololetní odměny 8.000,- dvakrát ročně - červen, prosinec
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Partnerská karta Dr. Max
- Zaměstnanecké benefity - Cafeterie
- Multisport karta
- Odborný růst a vzdělávání
- Rodinné pracovní prostředízpůsob kontaktu: Životopisy zasílat na e-mail

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Praktické sestry

    Alzheimer Home z.u.

    • Český Těšín, Moravskoslezský
    • 32 000 - 36 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Co vás čeká? - Poskytování ošetřovatelské péče - Monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta - Dohled nad výkonem práce pečovatelů - 12 hod. pracov…
    • Před 17 dny
  • Praktické sestry, zdravotničtí asistenti

    DZR Pohoda, z.u.

    • Dolní Domaslavice, Moravskoslezský
    z:26/3/2024 Náplň práce: - práce v DZR cílová skupina Alzheimerovy choroby a demence. Nabízíme: - stravenkový paušál, příspěvek na praní prádla, příspěvek na penzijní připojišt…
    • Před 2 měsíci
  • Praktické sestry

    Lazne Darkov, a.s.

    • Karviná, Moravskoslezský
    • 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Co od Vás očekáváme "Odbornou způsobilost k výkonu povolání praktická sestra dle zákona č. 96/2004 Sb. , "Praxe (výhodou) "Příjemné vystupování "Samostatnost, spo…
    • Před 25 dny