Skladník/skladnice Möbelix Karlovy Vary

Möbelix

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • 23 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Skladník/skladnice Möbelix Karlovy VaryChceš mít jistou práci a férového šéfa? Do skladu v K.Varech právě hledáme nové kolegy. Budeš zakládat do regálů a klecí, ale taky vyskladňovat. Nábytek není peříčko, budeš mít prostě fitko v práci. Práce je jasné daná, na konci dne čistá hlava a na začátku měsíce jistota, že Ti peníze cinknou na účtu.Popis poziceCO BUDEŠ JAKO SKLADNÍK DĚLAT?Zakládat do regálů a klecí.
Není to ale jen o ježdění na vozíku, zboží se musí taky vytahat.
Budeš vyskladňovat zboží zákazníkům, pomůžeš jim, prohodíš pár slov.
Komunikovat budeš také s dodavateli.
Dostaneš se i k montáži nábytku.PožadavkyJAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. Nábytek není peříčko.
Umíš jednat s lidmi - zákazníkovi chceme pomoc a ne ho naštvat.
Alespoň trochu si rozumíš s počítačem.
Vyhovuje Ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor.NabídkaCO TI ZA TO NABÍDNEME?Zaručenou práci a pěkný výdělek.
Pokud nemáš oprávnění na vozík, školení zajistíme a zaplatíme my.
Pojištění odpovědnosti za škodu.
Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.
Až 25 dní dovolené.
Zapůjčení firemní dodávky zdarma.
Zaměstnanecké slevy na zboží
Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 10.000.-
Zvýhodněné mobilní tarify a slevy na mobilní zařízení
Výhodné tankováníMzda: 23000 Kč - 30000 KčTyp úvazku: plný, částečný, brigádaMám zájem o pozici

Möbelix

Podobné nabídky

  • Skladník/skladnice Möbelix Karlovy Vary (A1157)

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 23 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Popis Chceš mít jistou práci a férového šéfa? Do skladu v K.Varech právě hledáme nové kolegy. Budeš zakládat do regálů a klecí, ale taky vyskladňovat. Nábytek není peříčko, budeš…
    • Před 29 dny
  • Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

    MH TRANSPED s.r.o.

    • Hroznětín, Karlovarský
    • 21 165 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Kotová Michaela, tel.: 608 148 198, e-mail: michaela.kotova@mhtransped.cz Prac.doba: 8:00 - 15:30 h. Podobné nabídky práce aktivní nabídka Karlovy Vary …
    • Před 13 dny