Stavební dělníci

SATES MORAVA spol. s r.o.

  • Valašské Meziříčí, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Nástup možný ihned.
Práce ve Valašském Meziříčí a okolí.
POŽADUJEME: výhodou řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, měsíční prémie, příspěvek na stravu, odvoz na pracoviště.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 602 710 569 v Po - Pá mezi 8 - 16 hod nebo emailem na adresu: ingdop@ingdop.cz.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Stavební dělníci

    IDS Valasske Mezirici spol. s r.o.

    Náplň práce: běžné stavební práce (běžné stavby a dopravní stavby) ve VM a okolí. Práce v kolektivu. Požadujeme: Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Výhodou: řidičský průkaz…

    • 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: běžné stavební práce (běžné stavby a dopravní stavby) ve VM a okolí. Práce v kolektivu. Požadujeme: Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Výhodou: ř…

    INGDOP s.r.o.

    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nástup možný ihned. Práce ve Valašském Meziříčí a okolí. POŽADUJEME: výhodou řidičský průkaz sk. B. NABÍZÍME: možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčit…