Młodszy specjalista ds. BHP

Moltton

  • Zabrze,śląskie
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145
Młodszy specjalista ds. BHPZakres obowiązków:
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy i ochronę ppoż. w zakładzie,
  • opracowanie i wdrażanie procedur w zakresie BHP i ochrony ppoż.,
  • zwiększanie świadomości pracowników w zakresie BHP/Oś,
  • opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • prowadzenie dokumentacji powypadkowej,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • doświadczenie w obszarze ochrony środowiska,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych,
  • aktualne uprawnienia inspektora ppoż..
Nasz Klient oferuje:
  • praca w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów.

Jobdesk.pl