Obsluha balících strojů - náborový příspěvek 20.000 Kč

MASO UZENINY POLICKA, a.s.

  • Svitavy, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
POŽADAVKY: manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost a loajalita
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha balícího a etiketovacího stroje, nastavování změn formátů balení
NABÍZÍME: mimořádná roční odměna, docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP formou mimořádné roční odměnyKONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv

Práce u nás.cz