Pracownik produkcji| 4800 zł brutto | dwie zmiany

Gi Group

  • Bytom, śląskie
  • 4 800 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Zadania:
  • prace montażowe przy produkcji kabli światłowodowych (nakładanie powłok zewnętrznych na włókna, polerowanie, zaciskanie złączy)
  • realizacja prac zgodnie z instrukcją
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy
  • zdolności manualne
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej- mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w systemie dwuzmianowym (bez zmiany nocnej)
  • wynagrodzenie miesięczne: 4800 zł brutto (podstawa)
  • system premiowy po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego (nowy projekt)
  • kartę lunchową
  • pakiet prywatnej opieki medycznej dofinansowany przez Pracodawcę
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca