Kontroler Finansowy

Goldman Recruitment

  • Częstochowa, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.Dla naszego Klienta, jednej z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.Kontroler FinansowyKontroler FinansowyMiejsce pracy: CzęstochowaNr ref. 42/5/2024/AG/2765Wymagania:
  • sporządzanie budżetu rocznego i długoterminowych prognoz finansowych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zgodnie z wymaganiami Zarządu,
  • współpraca z księgowością i okresowa weryfikacja wyników finansowych,
  • obsługa kredytów deweloperskich,
  • współtworzenie oraz wdrażanie strategii działania działu kontrolingu,
  • optymalizacja procesów finansowych i kontrola kosztów.
Obowiązki:
  • min. 2 lata doświadczenia w kontrolingu lub analizie finansowej,
  • znajomość branży budowlanej lub deweloperskiej,
  • mile widziane doświadczenia w pracy z kredytem deweloperskim,
  • praktyczna wiedza zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi jak Google workspace, Asana, Microsoft Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej,
  • udziału w podejmowaniu decyzji biznesowych w firmie,
  • narzędzia laptop i telefon służbowy,
  • praca w trybie hybrydowym. 2-3 dni w biurze (nie ma możliwości pracy zdalnej).

Karierawfinansach.pl