Jeřábník

Hofmann Personal

  • Písek, Jihočeský
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: * zázemí stabilní a renomované společnosti
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 21.000,- Kč
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dotované závodní stravování
  • týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční výkonnostní ohodnocení
  • příplatek za práci přesčas ve výši 50 %
  • mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu
  • odměny při životních výročích
  • benefitní program 6.000,- Kč/rok
Popis pozice: Pro našeho klienta, tradiční českou strojírenskou společnost, hledáme jeřábníka.
  • přeprava břemen pomocí montážních mechanismů (věžové jeřáby/autojeřáby..) na zakázkách ZVVZ v rámci celé České/ Slovenské republiky
  • záznamy do provozního deníku obsluhovaného jeřábu
  • kontrola, úklid a běžná údržba obsluhovaného jeřábu
Požadavky: * výuční list (stojní obor výhodou)
  • jeřábnický průkaz (tř. D - mobilní jeřáby 50-80t)
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu učit se

Dobraprace