pomocnik montera rusztowań > stabilna praca za granicą bez języka > nawet od poniedziałku

Randstad

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • 1 700-2 000 EUR miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Jesteśmy Randstad Polska – liderem w branży HR, który od ponad pół wieku kształtuje rynek pracy, oferując usługi doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Nasza historia sięga 1960 roku, a nasze korzenie wywodzą się z Holandii. Od tamtego czasu nieustannie rośniemy, by dziś z dumą działać w 39 krajach świata, w tym w Polsce, gdzie nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, przy Al. Jerozolimskich 134. Misją, która nas prowadzi, jest wspieranie ludzi i organizacji w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Wierzymy, że każdy ma w sobie nieodkryte możliwości, a naszym zadaniem jest pomóc je uwolnić. Nasze usługi rekrutacyjne obejmują pracowników tymczasowych i stałych, a także outsourcing procesów rekrutacyjnych, kadr i płac oraz outplacement. Dzięki temu, że jesteśmy notowani na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam, możemy pochwalić się stabilnością finansową, co przekłada się na bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych. Nasze podejście "human forward" łączy siłę współczesnej technologii z pasją do ludzi. To właśnie dzięki temu innowacyjnemu podejściu, Randstad Polska ugruntował swoją pozycję jako lidera branży HR w Polsce, oferując usługi na najwyższym poziomie. W 2017 roku nasz zespół liczył 38 331 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią, by pomagać innym w znalezieniu wymarzonej pracy i rozwijaniu kariery. Nasz dochód w tym samym roku wyniósł 23,3 miliardów euro, co świadczy o skali naszych operacji i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość i możliwości, jakie ona niesie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej nieustannie rozwijającej się Randstadowej rodziny. Razem możemy osiągnąć więcej.Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!Niemcy 1700-2000 euro "na rękę"Mamy wolne terminy nawet od najbliższego poniedziałku, więc łap swoje miejsce póki możesz, bo nie zostało ich wiele.Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto
  • składniki wynagrodzenia plus dodatki i benefity poznasz, gdy do mnie zadzwonisz/napiszesz
  • polską umowę o pracę
  • praca 8-10h dziennie od poniedziałku do piątku
  • możliwe nadgodziny, jeśli chcesz
  • rotacja głównie 4 na 1 (4 tygodnie pracy i 1 tydzień wolnego), ale jest to elastyczne do rozmów
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • realne możliwości rozwoju w firmie

Aplikuj.pl

Podobne oferty pracy

  • Pomocnik montera

    Manpower

    • Elbląg, warmińsko-mazurskie
    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie…
    • 17 dni temu
  • Pomocnik montera

    Manpower

    • Elbląg, warmińsko-mazurskie
    Zadania: Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów Przetransportowywanie elementów rusztowania ze skł…
    • 17 dni temu