Pracownik magazynowy - Parzniew k. Pruszkowa

JAGA Recruitment

  • Pruszków, mazowieckie
  • 4 800 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:Pracownik magazynowyMiejsce pracy: Parzniew k. PruszkowaOferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie na okres wakacyjny (czerwiec - sierpień) - Zapewniamy możliwość zatrudnienia na okres wakacyjny, co daje Ci szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i dodatkowy dochód w okresie letnim.
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 4800 zł brutto.
  • Atrakcyjne premie!
  • Pracę w godzinach 8:00-17:00 po 8 godzin dziennie.
  • Pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym - Oferujemy komfortowe warunki pracy w magazynie, który jest dobrze oświetlony, ciepły i suchy, co sprzyja efektywnemu wykonywaniu obowiązków.
Zadania:
  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera magazynowego.
  • Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Zlecone czynności magazynowe.
Wymagamy jedynie posiadania uprawnień UDT.Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy magazynowej?Nie czekaj, prześlij CV już teraz!

GazetaPraca