Číšník/servírka

AD-GASTRO s.r.o.

  • Teplice, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme:
- znalost jednoho jazyka - NJ, AJ nebo RJ
- ochotné a komunikativní jednání se zákazníky
- pracovitost
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- firemní stravování, možnost ubytování
Hlásit se na email info@hoteljan.cz
S doporučenkou se hlásit každý pátek 10 - 14 hod v hotelu Ján, p. Rovenský nebo p. Boudišová

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Servírka/číšník

    Lagarto STORES s.r.o.

    • 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY NÁSTUP MOŽNÝ IHNED - obsluha hostů, servírování pokrmů, příjem peněz - 12 hod směny/den, krátký/dlouhý týden 9:00 - 21:00 hod Zaměstnaneck…
    • Před 27 dny

    LADA PLUS s.r.o.

    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: aladdin.b@volny.cz Podobné nabídky práce před týdnem Teplice Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje 2642…
  • Číšník/servírka

    Náplň práce Požadujeme: - znalost jednoho jazyka - NJ, AJ nebo RJ - ochotné a komunikativní jednání se zákazníky - pracovitost - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - firemní s…