Zákaznická podpora| němčina

Grafton

  • Příbor, Moravskoslezský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * bonusy, prémie
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení, vzdělávací kurzy
Popis pozice: Ovládáš AJ a NJ na komunikativní úrovni? Láká tě zázemí nadnárodní společnosti? Chceš pracovat v mezinárodním týmu? Oceníš částečnou práci z domu?Pak neváhej a dej nám o sobě vědět!Náplň práce:
  • denní komunikace s německy mluvícími zákazníky
  • rozvoj a zlepšování vztahů se zákazníky
  • řešení technických problémů, poradenství a návrhy dalších postupů
  • vyřizování objednávek a reklamací
  • spolupráce napříč jednotlivými výrobními odděleními
Požadavky: * min. SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni B1
  • NJ na komunikativní úrovni B2
  • prozákaznický přístup
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • znalost MS Office

Dobraprace