Obsluha strojů

Goldbeck

  • Vrdy, Středočeský
  • 29 000 - 33 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Náplň práce:
  • Obsluha strojů na daném pracovišti (betonovací stroje / obráběcí / ohýbací stroje)
Požadavky a předpoklady:
  • Základní / učňovské / středoškolské vzdělání
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Znalost výkresové dokumentace výhodou ne však podmínkou
  • Odpovědnost, spolehlivost a samostatnost
Nabízíme:
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní mzda od 29.000 Kč + měsíční příplatky a prémie
  • Půlroční firemní bonus - ročně 26.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování

JenPráce