TOP Montážní dělník - 28 000

PRAGMA personální agentura

  • Kladno, Středočeský
  • 155,00 - 160,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O firmě Jsme stabilní personální agentura působící na Českém trhu od roku 1997. Hledáme pracovníky do výroby, logistiky, strojírenství a také obsazujeme pozice středního i vyššího managementu.Popis pracovní nabídky
  • práce na pozici montážníka nemocničních lůžek - práce pro muže, ženy!
  • práce s nářadím
Požadujeme
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobě
  • nástup IHNED
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu ( R+O+N ) - PO-PÁ
Nabízíme
  • mzda 155,- až 160,-/hod.
  • stravování v jídelně - ZDARMA
  • SVOZ z KLADNA a blízkého okolí ZDARMA!
  • dlouhodobá spolupráce
  • nástup ihned!
  • místo výkonu práce - SLANÝ
Máte zájem o nabídku TOP! Montážní dělník - 28 000, - ?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nábor Nábor z PRAGMA personální agentura s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Montážní dělník

    Magna Automotive (CZ) s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 22 100 - 26 900 Kč za měsíc
    Náplň práce Prvotní kontakt: Telefon: 774 272 795, 778 70 60 30, volat 8-16h -Náplň práce: Zaskladňování palet se vstupním materiálem, zásobování montážní linky, obsluha VZV (…
    • Před 16 dny
  • Montážní dělník ostatních výrobků

    Pragent Plzen s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    Náplň práce: montáž elektronického zařízení. Místo výkonu práce: Connectronics s.r.o., Billundská 2756, 27201 Kladno. Kontakt nutný e-mailem, nechodit na pracoviště.…
    • Před 1 měsícem
  • Operátor/ka výroby-montážní dělník

    KRAVSOVO AP CZ s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 21 250 Kč za měsíc
    Náplň práce Prvotní kontakt: osobně: Jičínská 1073, MB, čtvrtek 10-12h telefon: 775 400 190 -montáž komponentů pro automotive Podobné nabídky práce aktivní nabídka Kladno…
    • Před 16 dny