Strojní projektant /ka Holice

FreeCon

  • Holice, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
popis pozice:návrh a příprava uspořádání strojů - základový plánpráce v CAD 3D systémech, tvorba výkresové dokumentacevyjasňování rozhraní mezi strojem a automatizacíumístění stroje do výrobní linky zákazníkakomunikace s dodavatelikomunikace s ostatními oddělenímiPožadujeme:vzdělání SŠ / VŠ strojírensképraxe na obdobné pozicizákladní znalost AJ, znalost NJ výhodouřidičský průkaz sk. Bpráce na PCtýmová spolupráce, komunikativní jednánísamostatnost, spolehlivost, pečlivostJak bude vypadat Váš start u nás?Nabízíme:Perspektivní a stabilní zaměstnáníZískání zkušeností a možnost podílet se na vývojiZajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizacePodpora kariérového růstu a možnost dalšího vzděláváníPololetní odměnyMimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkenduDovolená 25 dníPříspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročněDotované závodní stravováníFinanční odměny při pracovních a životních výročíchLetní a zimní slavnost s hudbou, bohatým rautem a dobrou náladouFiremní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově MlýněPokud se chcete dozvědět více o naší firmě a možnosti práce u nás, pošlete nám svůj profesní životopis.

SuperKariera

Podobné nabídky

  • Strojní projektant /ka Holice

    FreeCon

    • Holice, Pardubický
    popis pozice: návrh a příprava uspořádání strojů - základový plán práce v CAD 3D systémech, tvorba výkresové dokumentace vyjasňování rozhraní mezi strojem a automatizací um…
    • Před 2 měsíci
  • Strojní projektant /ka Pardubice

    FreeCon

    • Pardubice, Pardubický
    Požadujeme VŠ, SŠ technického zaměření, praxe v oboru min. 2 roky MS OFFICE velmi dobrá znalost ACAD znalost 3D systémů (3D Plant, E3D) výhodou autorizace v oboru výhod…
    • Před 2 měsíci
  • Strojní inženýři, projektanti, konstruktéři 3D

    • Chrudim, Pardubický
    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18985687 Místo výkonu práce: Chrudim - Píšťovy NÁPLŇ PRÁCE: konstrukční práce s grafickými 3D a 2D programy na jednoúčelových automatizovaných li…
    • Před 9 dny