Vedúci školskej jedálne

Stredna odborna skola informacnych technologii

  • Košice, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Stredná odborná škola informačných technológií, Košice-JuhInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceOstrovského 1, Košice-JuhTermín nástupu15.8.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania30.7.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy738Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCpokročilá znalosť školského stravovacieho programu VIS a EduPage; práca s PC (Word, Excel)VzdelanieKvalifikačné predpoklady: minimálne úplne stredné odborné vzdelanieIné požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom:prax v oblasti školského stravovania
samostatnosť, zodpovednosť
zdravotná spôsobilosť
odborná spôsobilosť pre prácu v potravinárstve
bezúhonnosťZamestnanecké benefity:
5 dní dovolenky nad rámec ZP
príspevok zamestnávateľa na DDS (3. pilier)Ďalšie požiadavkyPožadované doklady:
Žiadosť o prijatie do zamestnania
Profesijný životopis
Kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
Súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonovŽiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom môžete posielať poštou alebo e-mailom na adresu do 30.07.2024. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú osobnostné predpoklady a iné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom.Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaOstrovského 1
04001 Košice-Juh0556436891,0556431978,0556436894,055/6436891Kontaktná osobaSOŠIT, Ostrovského 1, Košice
0556436891

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Vedúci/vedúca zariadenia školského stravovania pri MŠ

    • Košice, Košický kraj
    Náplň práce: Vedúci/vedúca zariadenia školského stravovania pri MŠ zodpovedá za hospodársku, ekonomickú a prevádzkovú stránku stravovania v zariadení školského stravovania a zabezp…
    • Pred 1 dňom
  • VEDÚCI SKLADU

    DEK

    • Košice, Košický kraj
    VEDÚCI SKLADU 1100 Eur Náplň práce Spokojný zákazník a bezproblémový chod skladu bude tvojou najlepšou vizitkou Budeš mať na starosť menší tím kolegov Blysneš sa tímovou spolu…
    • Pred 21 dňami