Řidič v závodě Škoda Auto

Disponero

  • Mladá Boleslav, Středočeský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * stravenkový paušál
  • balíčky pro zaměstnance
  • firemní akce
  • pracoviště v Mladé Boleslavi
  • výplata v termínu s možností záloh
  • férové jednání
  • stabilní zaměstnání
  • stálý pracovní kolektiv
Popis pozice: Už nechcete jezdit daleké cesty po ČR nebo do zahraničí?
Chcete mít volné víkendy?
Hledáte fyzicky nenáročnou práci?Převážení prázdných obalů nebo el. baterií v areálu Škoda Auto.
Požadavky: * ŘP sk. B + T( průkaz VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou)nebo
  • ŘP sk. B+C+E + profesní průkaz + kolečko do tachografu + psychotesty ( ADR školení výhodou )
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • solidní jednání a spolehlivost

Dobraprace