Pracovník opravy a údržby lietadiel

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 300 - 2 000 € za mesiac
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce: - Aircraft maintenance in accordance with company CRS approval.
-Suitable candidate has to be holder of EASA AML-66 license with category B1 or B1/B2 ( A/C Type rating B737 NG, A320F or other is advantage)Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 24Zmennosť: pružnáNočná práca: ÁnoSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 000 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: Ubytovanie Uvedená hrubá mzda je základnou zazmluvnenou zložkou pre pozíciu necertifikovaného mechanika "helpera". Celková hrubá mzda s príplatkami a mesačnými / štvrťročnými odmenami sa pohybuje priemerne na sume 1300-2000 Eur v hrubom/mesačne v závislosti od pracovného nasadenia / množstva odpracovaných služieb.
Ponúkame možnosť získania typovky na lietadlo a následný kariérny rast.Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelaniePrax: aspoň 6 mesiacovCertifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti člena leteckého personálu podľa zákona č. 143/1998 Z.z. (§ 19 ods. 3)Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: NieZnalosť jazyka požaduje: ovládanie všetkých definovaných jazykovCudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2Vodičské oprávnenie: Skupina BVšeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
technická gramotnosťOsobnostné predpoklady: praktické myslenie
spoľahlivosťĎalšie požiadavky-Suitable candidate has to be holder of EASA AML-66 license with category B1 or B1/B2 ( A/C Type rating B737 NG, A320F or other is advantage) Who are we looking for? Passionate and self-disciplined EASA PART-66 line maintenance technicians interested in Working Together with us to build aviation effective. What do we expect from candidate? - to be qualified in scope of requirements for company aircraft technicians - to share the company core values and agree with company commitments - to manage and control maintenance operation at assigned station - to be interested in personal development - to be flexible with traveling and working out of residence What do we propose to candidate? - stable job - adequate salary - personal development - individual fulfillment Actual location: Slovakia (KSC/BTS) Job type: Full time How can you apply for a job? Please, note you can apply for a job only through our online recruitment: https://www.aei.sk/careers Looking for right people now! www.aei.sk

Zoznam Kariéra