Backend developer

SmartMan, s.r.o.x

  • Žilina, Žilinský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 15 dňami
SmartMan, s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 17:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Staň sa členom nášho SmartMan tímu a vytváraj inovatívne digitálne produkty.
Do nášho tímu hľadáme skúsených developerov, ktorých baví programovanie, zakladajú si na technickej dokonalosti svojej práce a majú nastavenú myseľ na riešenie problémov progresívnymi spôsobmi.Príležitosť samozrejme radi dáme aj šikovným juniorom, ktorí majú ambície zlepšovať svoje programátorské zručnosti a prispieť do tímu svojou mladíckou zanietenosťou, pozitívnou energiou a chuťou neustále sa posúvať dopredu.V našom tíme tvoríme produkty, kde spájame technológie s moderným dizajnom. Okrem vývoja vlastných digitálnych produktov sa venujeme aj vývoju B2B a B2C riešení na mieru pre spoločnosti v stredoeurópskom regióne.Náš technologický stack pre backend developera:
- PostgreSQL, Firebase Cloud Firestore, BigQuery, ELK Stack
- JavaScript, TypeScript, ESLint
- REST API, GraphQL
- Docker, Gitlab CI/CD
- OpenAI
- Firebase/Google Cloud, Amazon Web services, AppWriteNáplň práce / Požiadavky:
- Hľadať, navrhnúť a implementovať riešenia
- Myslieť “out of the box”
- Zvládnuté princípy fungovania backend serverless technológií z nášho tech. stacku
- Kreativita je viac než vítaná. Individuálnemu potenciálu dáme priestor
- Záujem neustále sa vzdelávať v nových technológiach
- Schopnosť prijať konštruktívny feedback a byť otvorený aj iným riešeniam
- Transparentná komunikácia a dodržiavanie termínov Ponúkaný plat: Od 1500.00 - do 4000.00 EUR/mesiacFér plat v závislosti na senioriteTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Fér plat a výkonostné bonusy
- Firemný hardvér podľa osobnej preferencie a všetko, čo budeš potrebovať
- Neformálnosť a flat firemná štruktúra
- Flexibilný pracovný čas a práca z domu v závislosti na seniorite
- Možnosť rotácie projektu, zmeny technológie alebo pracovnej pozície
- Alokovaný čas na vzdelávanie a rozvoj
- Spolupráca s profesionálmi na zaujímavých projektoch
- Osobný mentor v závislosti na senioriteBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaSmartMan, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Sme inovatívna IT firma, ktorá sa zameriava na tvorbu moderných digitálnych produktov. V digitálnej transformácii sme ako doma a poradíme si s každou technológiou.Máme za sebou množstvo úspešných projektov, ako napríklad aplikáciu roka eBločky, Doklado, B2B riešenie UpRekrea či digitálny produkt pre optimalizáciu filmovej produkcie Filmsmart. Sme hladní po úspechu a vedomostiach a nebojíme sa nových výziev.Kontakt: SmartMan, s.r.o.Ďalšie brigádyŽilinaDlhodobá brigádaBratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice

Super Brigady Zones