Operátor/ka skladu Výkonnostní Bonus

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

  • Pardubice, Pardubický
  • 120,00 - 150,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
O firmě Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN'S Group, s.r.o.
Své služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.Popis pracovní nabídky
  • Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů.
  • Vychystávání zboží.
  • Balení zboží.
  • Drobná operativa ve skladu.
  • Jednosměnný provoz.
Požadujeme
  • Ochota a chuť pracovat.
  • Manuálně zručný/á.
  • Spolehlivý/á a odpovědný/á.
Nabízíme
  • Odměna 120 Kč/ hod.
  • Výkonostní bonus 0-30 Kč/hod.
  • Dohoda o pracovní činnosti.
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Operátor/ka skladu! Výkonnostní Bonus! (#p363)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Mihálová z MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Operátor/ka skladu Výkonnostní Bonus

    MAXIN'S People Czech, s.r.o.

    • Pardubice, Pardubický
    • 20 200 - 20 500 Kč za měsíc
    O nás Díky komplexním profesionálním službám v oblasti zásilkového obchodu a e-commerce zajišťujeme služby na trhu zásilkových obchodů již více než 50 let. Vaše zboží objednáme,…
    • Před 28 dny
  • Operátor/ka skladu

    JOB FINDER s.r.o.

    • Pardubice, Pardubický
    Náplň práce: provádí dle SAP pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám; provádí příjem výrobního materiálu + práce se scannerem - přijímá hotové výrobky na sklad, př…
    • Před 2 měsíci
  • Operátor/ka skladu

    Manuvia

    • Pardubice, Pardubický
    • 21 600 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: provádí dle SAP pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám; provádí příjem výrobního materiálu + práce se scannerem - přijímá hotové výrobk…
    • Před 5 dny