Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Česká Třebová

D.I.SEVEN

  • Česká Třebová, Pardubický
  • 112,00 - 120,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
O firmě Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme bezpečnostní a úklidové služby. Působíme v celé ČR. Zaměstnáváme více než 2500 zaměstnanců.Proč se k nám přidat?
Budete pracovat ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí.
Práce v místě bydliště. Nedojíždějte za prací daleko. Působíme v každém regionu ČR.Staráme se i o Vaši bezpečnost. Díky moderním technologiím jsme s Vámi neustále v kontaktu a můžeme Vám poskytnout okamžitou pomoc.Našim zaměstnancům je vždy poskytnuto kvalitní pracovní ustrojení.Popis pracovní nabídky Místo výkonu práce:Česká Třebová, okrajová část města v dostupnosti autobusové a vlakové dopravyNáplň práce
Samostatný pracovník úklidu v administrativní budově na 3 hodiny, v odpoledních hodinách cca od 15 hodin.Požadujeme Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zdravotní způsobilostNabízíme Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Nestereotypní a zajímavá práce, Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní událostiVhodné pro Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.Jiná sdělení Místo výkonu práce:Česká TřebováMáte zájem o nabídku Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Česká Třebová?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Vorlová z D.I.SEVEN, a.s.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP)

    Andilci s.r.o.

    • Litomyšl, Pardubický
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem NABÍZÍME: Nástup možný …
    • Před 18 dny