Főkönyvelő

MODELLO Kft.

  • Gyöngyös, Heves
  • 300.000-500.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
A leendő munkavállaló feladatai:
  • A cég és kapcsolt vállalkozásainál a számviteli feladatok szervezése,
  • Analitikus könyvelést végző kollegák munkájának szakmai irányítása, ellenőrzése,
  • Számviteli szabályzatok elkészítése, és aktualizálása,
  • Együttműködés a könyvvizsgálóval és a belső ellenőrrel,
  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása,
  • Leltározás vezetése, záróleltár elkészítése, dokumentálása,
  • Évnyitás, évzárás, és vegyes naplót érintő gazdasági események könyvelése,
  • Beszámolók, éves és évközi (köztes) mérlegek és eredménykimutatások elkészítése, és önálló beküldése, közzététele,
  • A cég bevallásainak elkészítése, benyújtása,
  • Javaslattétel a hatékonyabb gazdálkodásra,
  • A cég pályázati és közbeszerzési projektjeinek előkészítésében való részvétel, kimutatások, elszámolások elkészítése,
  • Házipénztár és bankszámlák kezelése,
  • Ügyvezetővel történő együttműködés, oktatási/szakmai vezető munkájának támogatása,
  • Analitikus könyvelő helyettesítése.
Elvárásaink:
  • Vállalkozói szakos mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • Regisztráció megléte,
  • Legalább 5 éves, releváns munkakörben szerzett munkatapasztalat.
Munkavégzés módja: Teljes munkaidős munkaviszonyban.
Munkavégzés helye: Gyöngyös (Cégünk budapesti székhelyű, de a munkavégzés helye Gyöngyös).Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés,
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség,
  • Munkába járás költségtérítése.

Profession