Pomocníci v kuchyni

Su Vuong Quoc

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce: Pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla, čistění kuchyňských prostorů, příprava, vaření, ochutnávání a ohřívání jednoduchých jídel (asijská kuchyně)Požadujeme: komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, plynulá vietnamština výhodouKontakt emailem: hr1tin@seznam.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocníci v kuchyni (m/ž)

    Xing Chen Hvezdy s.r.o.

    Znalost čínského jazyka výhodou. Kontakt: e-mailem…
    • Před 2 měsíci
  • Pomocníci v kuchyni

    Hanh Van Nguyen

    • 18 900 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: základní znalost asijské, čínské a vietnamské kuchyně. Výhodou může být vietnamština pro bezproblémové komunikace s personálem. Kontakt: telefonicky pouz…
    • Před 1 měsícem

    Dung Nguyen Tien

    Náplň práce Místo výkonu práce: Masarykova 633/318, 400 01 Ústí nad Labem - Bukov Provozní doba: 9:00 - 18:00 Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, jistotu dlouhodobého práce, odměň…