Mechanik

  • Krupka, Ústecký
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
Opravy a údržba strojů ve výrobě
Práce v týmu i na svěřeném úseku
Práce s nástroji a využití náhradních dílůPROFIL KANDIDÁTA
Technické vzdělání v oboru mechanik/seřizovač, popř. automechanik
Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
Manuální zručnost
Znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou
Pečlivost a spolehlivostNABÍZÍME
zaměstnání na dobu neurčitou
mzda dle zkušeností
5 týdnů dovolené
bonusy
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné stravování
cafeterie na volnočasové aktivity
příjemné/klimatizované pracovní prostředíNABÍRÁME MUŽE I ŽENY

GigaPráce