Skladník / řidič VZV - mzda až 30 000,- Kč/ Mošnov

Comac Jobs

  • Nový Jičín, Moravskoslezský
  • 25 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Nabídka: * Mzdu až 30 000,- Kč + příplatky
  • NÁSTUP IHNED
  • Osobní ohodnocení až 5 300,- Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování v podobě stravenkového paušálu
  • Práci pouze na ranní, odpolední směnu – volné víkendy
  • 25 dní dovolené
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Klidné, čisté prostředí a příjemný kolektiv
Popis pozice: * Manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • Příjem, skladování a kontrola zásilek
  • Odbavování kusových a vozových zásilek
  • Práce se skladovým terminálem, skenování zásilek
  • Práce s VZV či retrákem
Požadavky: * Praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV – retrák, picker
  • Zkušenost s regálovým zakládačem výhodou
  • Zkušenost s prací se čtečkami výhodou
  • V případě pozice picker – ruční balení zásilek – VZV netřeba
  • Čistý trestní rejstřík
Poznámka: Máš zkušenosti ve skladu jako picker nebo řidič retráku? Chceš pracovat pouze na 2 směny – ranní a odpolední? Práce, která tě bude bavit? S nástupem ihned. Místem výkonů je Mošnov. Pokud se vším souhlasíš a chceš se dozvědět více informací zašli životopis na e-mail: sona.semancikova@comacjobs.czl nebo zavolej na telefonní číslo +40 704 724 444

Dobraprace