Customer Service Assistant with Swedish (new SSC)

Sales HR

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Witaj! Jesteśmy SALES HR, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i HR, zlokalizowanym w sercu malowniczego Krakowa. Od 2013 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy mosty między firmami a najlepszymi talentami w branży sprzedaży i obsługi klienta. Nasza mała, ale wyjątkowo skuteczna ekipa liczy od 2 do 10 specjalistów, którzy każdego dnia dążą do tego, aby połączyć idealnych kandydatów z ich wymarzonymi miejscami pracy. Specjalizujemy się w recruitment, executive search, direct search oraz sales recruitment, co pozwala nam na precyzyjne dopasowanie kompetencji i oczekiwań obu stron. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do rozpoznawania i zaspokajania potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Od momentu naszego powstania, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, zyskaliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw, które powierzyły nam najważniejsze zadanie - znalezienie odpowiednich osób na kluczowe stanowiska. Posiadamy wpis do Rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, co jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i profesjonalizmu. To dla nas nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim zaszczyt, że możemy kreować przyszłość rynku pracy, dbając o najwyższe standardy i etykę zawodową. W SALES HR wierzymy, że każda rekrutacja to historia, która zaczyna się od zrozumienia i szacunku do potrzeb zarówno pracodawców, jak i pracowników. Dzięki temu, każda współpraca z nami to nie tylko transakcja, ale przemyślany proces, który prowadzi do długotrwałych i owocnych relacji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla Twojej firmy i dla ludzi, którzy są jej największym kapitałem.Naszym klientem jest skandynawska firma otwierająca nowe centrum usług wspólnych (SSC) w Gdańsku.Customer Service Assistant with Swedish (new SSC)
GdańskZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zarządzanie procesem zamówieniami od klienta (wpisywanie do systemu, wprowadzanie zmian, odpowiadanie na zapytania, monitorowanie statusu zamówień, sprawdzanie rozliczeń, przekierowywanie innych zapytań do odpowiednich działów)
  • zapewnienie bardzo dobrej jakości obsługi klienta (tylko klienci biznesowi) przez skuteczną komunikację i odpowiedzi (głównie maile)
  • rozpatrywanie ewentualnych skarg, reklamacji, zwrotów
WYMAGANIA:
  • minimum 1-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, najlepiej w strukturach SSC/BPO
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1) oraz szwedzkiego (B1+/B2)
  • proaktywne podejście do klienta, samodzielność
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • bardzo dobra obsługa komputera, pakietu Office
  • wykształcenie min licencjat
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

Aplikuj.pl