ŘIDIČ MKD

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Změněno: 16.05.2024 v 05:00 ID: 19025994Požadavky:řidičský průkaz sk. C + E
Zam. výhody: moderní vozový park, stravné v EUR pracovní poměr od: 09.01.2024, mzda: 21300Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Řidič MKD

    Svettrans s.r.o.

    • 25 560 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: řidičský průkaz sk. C + E Zam. výhody: moderní vozový park, stravné v EUR V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem Podobné nabídky práce a…
    • Před 1 měsícem
  • Řidič MKD

    • 21 300 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Náplň práce Požadavky:řidičský průkaz…
  • ŘIDIČ MKD

    KODE C.B. s.r.o.

    • 26 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: ŘP sk. C + E (s praxí výhodou) ADR tř. 3,4,9 výhodou - popřípadě umožníme absolvování kurzu Kontakt telefonicky.…
    • Před 2 měsíci