KONSERWATOR SPRZĘTU PRZECIWPOŻAROWEGO (PRACA NA 1/2 ETATU)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 26 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0454
Obowiązki:naprawa i konserwacja sprzętu przeciwpożarowego, sprzedaż gazów technicznychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Stawowa 1, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca