Ekspert / Ekspertka ds. produktów ubezpieczeniowych

Compensa

  • Nowy Targ, małopolskie
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 21 dni temu
Ekspert / Ekspertka ds. produktów ubezpieczeniowychMiejsce pracy: Nowy TargNa tym stanowisku oferujemy Ci:
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej.
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży.
  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa zlecenie lub jednoosobowa działalność gospodarcza).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję bez limitu - zależną od wyników sprzedaży.
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży.
  • Udział w ciekawych programach rozwojowych.
Odpowiedzialny będziesz za:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta.
  • Wykształcenia średniego.
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i zaangażowania.
  • Samodzielności w planowaniu oraz działaniu.
UWAGA: NIE JEST to zatrudnienie na etat.Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.Compensa Dystrybucja Sp.z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy. Odwiedź nas na: www.doradcacompensa.pl

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Ekspert ds. SEO

    Arche Consulting

    • Nowy Targ, małopolskie
    Obowiązki: - tworzenie i wdrażanie zaawansowanych strategii SEO, które obejmują analizę konkurencji, badanie słów kluczowych, optymalizację treści i strategie link buildingu, - p…
    • 4 dni temu
  • Specjalista ds. reklamy produktów i usług

    Carloss Marketing - Media

    • Nowy Targ, małopolskie
    • 3 700 PLN miesięcznie
    NA CZYM POLEGA PRACA? Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu na wiadomości gotowymi skryptami i formułkami oraz wykonywanie prostych zadań poprzez działanie na gotow…
    • 28 dni temu
  • Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

    PLAY (P4 Sp. z o.o.)

    • Nowy Targ, małopolskie
    Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Miejsce pracy: Nowy Targ Twoje zadania: Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play Realiz…
    • 23 dni temu