Nyugdíjas pénztáros

Humán Centrum

  • Gödöllő, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Szakmunka, fizikai munkapénztáros
  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
  • precíz munkavégzés
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • középfokú végzettség
Amit kínálunk
  • bruttó bér: 2368 Ft/óra + 18 óra után 2679 Ft/óra
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
Munkaidő
  • hosszú távú lehetőség
  • hétfőtől vasárnapig 5.30 -22.00 között változó beosztásban
  • minimum heti 2-3 nap munkavégzés, minimum heti 20 óra
  • 4-6-8 órás műszakok vállalhatóak
  • áruházban, pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Jobline