praca młodszy operator maszyn

Randstad

  • Świebodzin, lubuskie
  • 5 000-7 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Firma, która jest liderem w branży tartacznej i płytowej rozbudowuje swój zespół i poszukuje zmotywowanych do działania Operatorów CNC.Masz już pierwsze doświadczenie na tym stanowisku?Świetnie się składa, czekamy właśnie na Ciebie!Nie czekaj, aplikuj i zostań pracownikiem firmy, która jest liderem w swojej branży.Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz sms o treści Toporów -
oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.Miejsce pracy: Toporówpraca młodszy operator maszyn Nr ref.: 167/3/2024/PM/jobs.pl Świebodzin (lubuskie)Oferujemy
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie od 5000 do 7000 brutto (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość uzyskania premii (do 15% wynagrodzenia)
  • pakiet benefitów (owocowe wtorki, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki j. angielskiego)
  • pracę w systemie 3 zmianowym
Zadania
  • obsługa maszyn CNC
Oczekujemy
  • pierwszego doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • odpowiedzialności, sumienności i motywacji do pracy
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • Operator maszyn/ pracownik produkcji

    Gi Group

    • Świebodzin, lubuskie
    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałe…
    • 23 dni temu
  • Operator maszyn/ pracownik produkcji

    Gi Group

    • Świebodzin, lubuskie
    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałe…
    • 23 dni temu
  • Operator maszyn/ pracownik produkcji

    Gi Group

    • Świebodzin, lubuskie
    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałe…
    • 23 dni temu