Pracownik magazynowo - transportowy

Gi Group

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Do pracy na zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Słowackiego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWO-TRANSPORTOWY.Nr kontaktowy: 508 040 093
13631Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • System pracy 3-zmianowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł brutto + premie stanowiskową,
  • Premie: frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną, roczną,
  • Opiekę Koordynatora,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Terminowość wypłat,
  • Odzież roboczą,
  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
  • Parking dla pracowników,
  • Stołówkę zakładową (możliwość wykupienia abonamentu),
  • Program poleceń pracowniczych
Zadania:
  • Świadczenie usług w zakresie transportu, składowania i zasilania linii produkcyjnych,
  • Wydawanie, przemieszczanie, przesuwanie materiału w systemie zgodnie z FIFO,
  • Załadunek, rozładunek, dbałość o stan techniczny wykorzystywanego sprzętu,
  • Sprawdzanie stanu urządzeń i infrastruktury podległego odcinka, dbanie o czystość stanowiska oraz podległego odcinka według terminologii 5s.
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
  • Komunikatywność, sumienność i dokładność,
  • Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją.
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jobdesk.pl