Pracownik produkcji

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

  • Mysłowice, śląskie
  • 4 500 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Pracownik produkcjiTwój zakres obowiązków
  • Obsługa stanowisk produkcyjnych,
  • Kontrola wizualna wyprodukowanych elementów,
  • Wypełnianie raportów produkcyjnych.
Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt) + 2 soboty w miesiącu,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
To oferujemy
  • 4500 zł brutto miesięcznie podstawy,
  • Gwarantowana podwyżka stawki godzinowej po 3 miesiącach,
  • Umowa o pracę tymczasową,
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta już po 3 miesiącach,
  • 400 zł premii miesięcznej,
  • 20% dodatki za pracę w nocy,
  • 100% więcej płatna praca w soboty (około 2 w miesiącu),
  • Premie roczne,
  • Bonus 400 zł za polecenie kandydata do pracy w SGP.

Gowork