Brygadzistka / Brygadzista

Dussmann

  • Warszawa, mazowieckie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Brygadzistka / BrygadzistaMiejsce pracy: WarszawaDołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki - Grupy Dussmann.Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.Brygadzistka/aMiejsce pracy: WarszawaOferujemy:
  • Umowa zlecenie, a po okresie próbnym przejście na umowę o pracę,
  • Po okresie próbnym możliwość dodatków, pakietu medycznego, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Praca zmianowa również w weekendy i święta według grafiku w godzinach 7.00 - 19.00
Zadania:
  • Zarządzanie podległym personelem, nadzorowanie,
  • Współpraca z klientem,
  • Pomoc przy wydawaniu posiłków pacjentom do łóżek, zbieranie zastawy, zmywanie.
Oczekujemy:
  • Mile widziane Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych od lekarza medycyny pracy,
  • Gotowość do pracy w ewentualnym systemie zmianowym,
  • Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV klikając APLIKUJ lub kontakt telefoniczny.ObserwujPokaż nr tel. Włącz job alertDrukujPoznajDussmann Polska Sp.z o.o.21W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.

Praca.pl