Elektrotechnik pro přípravu výroby

Agentura Top Talent, s. r. o.

  • Ústí nad Orlicí, Pardubický
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Náplň práce:
  • zpracování poptávky a realizace výrobní dokumentace
  • zodpovědnost za přípravu projektu pro výrobu
  • zajištění dohledu nad dodržováním postupů prací
  • zpracování požadavků na změnu výrobní dokumentace
  • podpora výroby při realizaci zakázky
  • spolupráce při řešení reklamací
Co od Vás očekáváme:
  • znalost práce na PC - MS Word, Excel
  • znalost SAP výhodou
  • SŠ vzdělání v oboru elektro (oprávnění NV 194/2022 min. §5)
  • znalost čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Bonusy/prémie
  • práci v jednosměnném provozu,
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy
  • závodní stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • firemní akce
  • možnost si napracovat hodiny

JenPráce