NÁSTUP v DUBNU - Operátor výroby s kabely - SVOZOVÁ DOPRAVA Z OKOLÍ DĚČÍNA DO KRUPKY - M/Ž

Job Leader

  • Krupka, Ústecký
  • 28 000 - 28 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Popis pracovní nabídky Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.Co nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • mzdu 28 500 Kč
  • výkonnostní prémie až 4 000 Kč
  • měsíční bonus až 2 800 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce
  • svozovou dopravu ZDARMA (Děčín - Jílové - Přestanov - Krupka)
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • pracovní pomůcky a oděv ZDARMA
  • zálohy ze mzdy každý týden
  • stravenky 88,-/ den
Náplň práce:
  • výroba kabeláže: zpracování kabelu páskou, izolace kabelu pláštěm, vizuální kontrola
  • montáž koncovek na kompletace finálních kabelových svazků
  • práce ve 3 směnném provozu 7,5h PO-PÁ
  • PRÁCE POUZE VE STOJE
Požadujeme:
  • zručnost (předešlá zkušenost s drobnější manuální práci výhodou)
  • dobrý zrak a barvocit
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou (máme dobrý systém zaučení)
Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkáchSpolečnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.Máte zájem o nabídku 06 - NÁSTUP v DUBNU - Operátor výroby s kabely - SVOZOVÁ DOPRAVA Z OKOLÍ DĚČÍNA DO KRUPKY - M/Ž?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Viktor Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Easypráce