MŁODSZY OPERATOR/KA LINII PRODUKCYJNEJ - Zapewniamy bezpłatny transport

Adecco

  • Skawina, małopolskie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Aktualnie dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży motoryzacyjnej szukamy osób na stanowisko: MŁODSZY OPERATOR/KA LINII PRODUKCYJNEJ.Lokalizacja: Skawina, ul. Przemysłowa 3Шукаємо людей на автомобільний завод на посаду: Молодший оператор лінії виробничої.Lokalizacja: Skawina, ul. Przemysłowa 3ZAKRES OBOWIĄZKÓW:OBOWIĄZKI:
  • Proste prace produkcyjne,
  • Montaż elementów,
  • Obsługa maszyn.
Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!Обов'язки:
-Робота на лінії виробничій.-Монтаж елементів
-Обслуговування машин.
Не маєш досвіду? Всього навчимо!
WYMAGANIA:WYMAGANIA:
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w pracach manualnych
– mile widziane.Вимагаємо:
-Правильна організація роботи,часу.
-Робота в колективі.
-Пунктуальність,старанність.
OFERUJEMY:OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Premię i dodatki,
  • BEZPŁATNY DOJAZD DO PRACY Z TWOJEJ OKOLICY,
  • Smaczny i urozmaicony posiłek – śniadanie 1,5 zł, obiad - 2,80 zł,
  • Szkolenia na stanowisku pracy podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Program poleceń - 1000zł za polecenie osoby do pracy.
Пропонуємо:
-Стабільну роботу (умова о праце)
-Виплата заробітної плати щомісячно.
-Премія і додатки.-БЕЗКОШТОВНИЙ ДОЇЗД ДО РОБОТИ З РІЗНИХ ЛОКАЛІЗАЦІЙ
-Смачний сніданок -1,50 зл, обід за – 3,50зл
-Оплачуване стажування
-Програма Рекомендацій, порекомендуй друга до роботи та отримай 1000 зл/брутто.Zainteresowana? Zainteresowany?Czekamy na Twoją aplikację!Zadzwoń 723 193 129lub Wyślij SMS o treści 'PRACA' - oddzwonimy!!Цікавить?
Чекаємо на аплікацію!
Зателефонуйте 723 230 205
Або надсилайте SMS!!!Oferta pracy tymczasowej Agencja nr 364

Aplikuj.pl