Kierownik Budowy/ Robót

Randstad

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Szukasz możliwości rozwoju? Chcesz współpracować z ciekawymi ludźmi oraz przy ciekawych realizacjach? W związku z rozwojem poszukujemy kierownika robót/ budowy z doświadczeniem w obszarze budownictwa mieszkalnego. Nie czekaj! Aplikuj!Kierownik Budowy/ Robót Nr ref.: 48/5/2024/DK/jobs.pl Lublin (lubelskie)Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • pokrycie kosztów prowadzenia działalności przez pracodawcę
Zadania
  • zarządzanie czasem pracy pracowników budowlanych
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • wyznaczanie zadań priorytetowych
  • dostosowywanie czasu pracy pracowników do wykonywanych zadań
  • weryfikacja jakości wykonywanej pracy
  • koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców
Oczekujemy
  • zbieżnego doświadczenia w obszarze budownictwa mieszkaniowego
  • zdolności organizacyjne
  • znajomości rynku w tym dostawców usług i materiałów
  • dobrej znajomości MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl