Svářeč STN 135 - mzda až 55.000 Kč

SK Provide

  • Brniště, Liberecký
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Dvousměnný provoz - ranní a odpolední.
Propadlé certifikáty Vám umíme obnovit.
Zabezpečené pracovní oblečení, týdenní zálohy.Mzda:
HPP: 260kč/hod
ZVL: 350kč/hod
Popis pozice: Svařování ocelových konstrukcí.
Požadavky: Minimálně 1 rok praxe se svařováním.
Před nástupem povinná zkouška z koutových svarů.

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Svářeč

    HB ENERGOMONT, s.r.o.

    • Česká Lípa, Liberecký
    Požadujeme: svářečské oprávnění dle ISO 9606-1 135. První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod.…
  • Zámečník / Nástrojař / Svářeč

    E M B A , spol. s r. o.

    • 31 000 Kč za měsíc
    Náplň práce součást technického týmu firmy, preventivní i havarijní údržba strojů zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření, kulturní a zdravo…
    • Před 13 dny
  • Svářeč kovů

    Alstom

    • 31 871 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - úspěšné vykonání vstupního testu - zdravotní způsobilost Pracovní náplň - svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro…
    • Před 22 dny