ČISTAČ/ICA II

  • Velika Gorica, Zagrebačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
ČISTAČ/ICA IIRadno mjesto
Mjesto rada: VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 10 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • 3i smjene
  • Noćni rad
  • Rad vikendom i praznikom
  • Smjena - poslijepodne
  • Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 10.5.2024. Natječaj vrijedi do: 10.6.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Mjesto rada: Međunarodna zračna luka „Franjo Tuđman“, Velika Gorica
Opis poslova:
  • Čišćenje i održavanje higijene u zrakoplovima sukladno standardima, ugovorima i nalozima Grupovođe čistača.
  • Čišćenje unutrašnjosti vozila za prijevoz putnika.
  • Rukovanje opremom i pomagalima za poslove čišćenja zrakoplova.
Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.Nudimo:
  • Bruto plaću od 1.200,00 eur
  • Dodatak za otežane uvjete rada
  • Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.
  • Subvencioniranu prehranu
Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu:
HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: , s naznakom „Čistač/ica II“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.Poslodavac
Poslodavac: HAVAS - Zemaljske usluge društvo s ograničenom odgovornošću za usluge Kontakt:
  • pisana zamolba: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica
  • e-mailom:

HZZ