Plant Process Engineer

Harman

  • Pécs, Baranya
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 11 napja
  • Automatizált gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében való részvétel
  • Gyártóeszközök felügyelete, hatékonyságának, rendelkezésre állásának javítása
  • Gyártás közben felmerülő hibák okainak feltárása, javítása, megelőző akciók meghatározása
  • Robot programozás, PLC programozás, kamerás rendszerek
  • A feladatok dokumentálása
  • Berendezések felkészítése/átalakítása változás esetén
  • Kimutatások, analízisek készítése
  • Karbantartó technikusok szakmai fejlesztése
  • Felsőfokú műszaki végzettség:
  • mechatronikai mérnök / villamosmérnök / mérnökinformatikus / gépészmérnök
  • Programozási tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kreatív, analitikus gondolkodás, hatékony problémamegoldó készség, szisztematikus munkavégzés, rugalmasság
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Letelepedési támogatás és albérlet támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre

Profession